| Toshima a întrebat:

CUm sa faci un surub sa nu se mai "desurubeze"? Daca mai pun o piulita peste cealalta oare tine? Am o astfel de problema la skateboard...

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Da,tine.trebuie sa tii blocata, cu cheia, prima piulita si cu alta cheie sa o strangi pe a 2a.

| Toshima explică (pentru a1doru):

Nu,nu m-ai inteles.Problema este la un skate., la ax, surubul care tine rotile lipite de chestia aia care il tine de placa.Si nu ai cum sa o strangi.Eu m-am referit sa pun una deasupra de cealalta...Adica nu este iesire pe doua parti...

| dacia63 a răspuns:

Inlocuieste-l cu un cui! ( glumesc)