| Radu_8381 a întrebat:

Cum pun clip pe youtube la calitate HD? (mi le baga doar 420p sad )

1 răspuns:
| YoYo a răspuns:

Pentru a baga un film "HD" trebuie si filmuls a fie Hd. Daca filmezi cu telefonul normal ca "virgula" claritatea nu poate fi hd. Trebuie filmat cu camere speciale care inregistreaza hd. Daca vrei sa filmezi in pcu tau dextopu etc Filmeaza cu Camtasia pro 7. Inregistreaza hd, apoi poti modifica, pune titluri iar apoi incarca pe youtube.
Camtasia pro 7 il downloadezi de aici: http://www.techsmith.com/camtasia/