| VampyYuki a întrebat:

Atunci cand pun un clip pe Youtube, cum il pot seta sa se vada in HD? In PC are o calitate buna dar atunci cand il upload-ez calitatea e de maxim 360p. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Salut, pentru asta poti downloada un video editor si sa il renderezi in Full HD, dar iti dau un sfat, videoclipul trebuie inregistrat in HD... Funda?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Telefonul tau nu are capacitatea de a da format HD ai nevoie de unul modern pentru asa ceva sau o camera video

| DragosBosss97 a răspuns:

Pai ca sa setezi calitatea unui video pe youtube este un buton in coltul din dreapta jos al ecranului care seamana nu o rotita zimtata si apesi click pe ea si iti apare calitatea videoclipului de la 140-1080p. Asa daca apesi acolo si maximul este de 360 sau 480 nu este devina pc/telefonul, doar ca asta este claritatea maxima a videoclipului, mai mult nu ai ce sa ii faci, p.s. o intrebare pe ask(http://ask.fm/DulceDragos) daca nu te superi;) :))