| Sophie a întrebat:

Cum pun din tastatura caciulita la a, virula de la t?

Răspuns Câştigător
| Genius8 a răspuns:

Pai cred ca pc tau e in engleza...si ca sa poti dai pe bara aia de jos clik pe "EN" si iti apare o casuta mica in care scrie romana; daca scrie dai click si apoi cand scrii apesi ":" siti apare Ş si etc. dar daca nu-ti apare in casuta "romana" dai click dreapta pe patratelul unde scrie engleza si dai setting apoi dai adaugare si adaugi romana. funda plizzz

| SuperFanRap a răspuns (pentru Genius8):

Eu nu am pe windows 7 sad

3 răspunsuri:
| No a răspuns:

Jos la toolbar, in partea dreapta iti apare intr-o casuta EN ( limba engleza ).dai click pe ea si pui RO ( limba romana ). Astfel, ca sa pui caciulita la a tastezi \, virgula la t, tastezi '.in principiu acestea : [ ]; ' \

| pinky_9941 a răspuns:

In bara de jos, la dreapta trebuie sa fie o chestie pe care scrie EN. trebuie sa o selectezi in romana