| Lorena08 a întrebat:

Cum pun lucrurile pe care le-am downloadat(de ex.haine) in sims 2? Am inteles ca ar trebui sa existe un folder "downloads" in care ar trebui sa le dezarhivez, insa eu nu am folderul asta si nici dupa ce l-am creat eu singura si am dezarhivat lucrurile acolo nu a mers.Raspunsul care ma va ajuta sa-mi rezolv problema primeste funda, restul vot.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Whimsee a răspuns:

Cand intri in joc, la Options este optiunea : Enabled custom content, sau gen. Trebuie sa bifezi si o sa mearga. Daca nu, poate nu sunt bune descarcarile.

| Zuzu741 a răspuns (pentru Whimsee):

Neata. la mine are OFF/ON ce bifez?happy pls raspunde big grin

1 răspuns: