| insanelove a întrebat:

Cum reactionati daca o persoana din jurul vostru va critica felul cum te imbraci sau cum arati ce iti spui acelei persoane?

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Fiecare om are personalitatea si stilul sau.Nu ar trebui sa judecam o persoana numai dupa cum arata.Eu zic ca lucrul cel mai important este sufletul.Pe mine nu ma intereseaza parerile altora.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Parerile altora vor fi mereu de umplutura.Eu imi fac datoria morala sa te ascult pe tine, dar asta nu inseamna ca nu mai dorm eu la noapte bine pe partea dreapta ca mi-ai zis tu ca am picioare urateoh go on

| AshuraElric a răspuns:

M-ar durea în cot (sau nici acolo)hee heestilul meu, problema meabatting eyelashesdaca nu-i convine sa-si închida ochii cand trece pe langa mine, ca mie mi-a luat prea mult pana sa-mi gasesc propriul stillaughing

| clauss a răspuns:

Incerc sa analizes si daca cred ca are dreptate posibil sa schimb ceva

| Unique a răspuns:

De parca m-ar interesa parerea lor! Sa isi vada de garderoba lor nu de-a mea, ma imbrac cum vreau si ma port cum vreau, cine nu ma suporta sa ma suga automat

| DennyxD a răspuns:

Cel mai bine este sa il ignori.nu trebuie sa te cobori la nivelul lor. Daca asa cred e problema lor si se vor simti si ei prost cand vor vedea ca trecu linistita mai departe.
Sau daca chiar nu te poti abtine zi si tu ceva de genu': Uita'te mai intai la tine sa vezi ce"frumos" esti si apoi comenteaza de altii.

bft:*

fundita?>; d

| LucianaaaX a răspuns:

laughing)
Pararerile altora nu ma intereseaza.Merg doar pe parerile si gusturile mele.Cui nu-i place sa nu se uite.Eu sunt de acord.
Si oricum, ce treaba au ei/ele cu ce ma imbrac eu. Mi'au dat ei bani ca sa-mi cumpar haine? Deci nu au dreptul sa ma critice.

| insanelove explică:

Adica daca unu de pe strada sau cineva pe care cunosti ti-ar spune esti prea grasa, proasta sau esti imatura ce i-ai spune?

| rocky26 a răspuns:

O /il trimit in toate locurile posibile... big grin

| Danyelytha a răspuns:

Nu ar trebui sa te intereseze. fiecare sa faca ce vrea/ sa se imbrace cum vrea. si sa fie cum vrea. nu ar trebui sa se bage alti

| Mªdย a răspuns:

Phai in primul rand i-as spune ca nu e frumos sa critici pe candva in felul cum arata sau in felul cum se comporta. Daca asta e felul lui de a fi nu ai nici-un drept sa te bagi peste alti si sa ii critici.happy Asa ca intr-un final i-as spune sa se uite mai intai la el/ ea si dupa sa comenteze.happy va-m pupicit!:*:*