| 3TeoDora3 a întrebat:

Cum reusesc sa modific pozele astfel incat ca poza sa fie alb-negru si o zona dorita de mine sa fie colorata? FUNDA(i promise)

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Intra aici http://www.picnik.com/ apasa Get started now! apoi upload a photo dupa care iti va aparea poza si pe deasupra scrie text efecte bla bla dai click pe effects, apoi iti apare o lista in stanga ecranului unde dai pe prima in cazul tau care este : Black and White click pe el apoi du-te cu mousul pe poza si dai click unde vrei sa ramana color deseneaza unde vrei sa ramana color apoi dai apply la effect dai sus la save & share dai linia de quality la maxim si dai save photo din nou accepti unde sa o salvezi poza cel mai probabil pe desktop. Sper ca te-am ajutat