| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cum modific o poza sau cu ce program? de exemplu am o rochita rosie pe mine si vreau sa fie colorata doar rochita iar eu si totul din jurul meu alb-negru...sau orice alt obiect in loc de rochita?

Răspuns Câştigător
| IePuRaSh●De●CiOcOlAtA a răspuns:

Cu Photo Shop.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GiuliaTamas a răspuns:

Pai in photoshop :D poate te ajuta aest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=COjBtg--HrY

| ShotYouDown a răspuns:

Cu photoshop

| DeathTheKid a răspuns:

Http://www.picnik.com/si dai la create si la effects

| GoodIntentions a răspuns:

Poti face asta in picasa. exista acolo o chestie unde trebuie sa dai.
Daca vrei baga id-ul cristina. 6060 si ti'o fac eu.

| Cartitza a răspuns:

Pentru asta exista programul photoshop il gasesti pe siteul Paint.net