| NUUSTIU a întrebat:

Cum s-a terminat ultimul episod din Iubire si Onoare difuzat la tv? Ultimele minute. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Simona a răspuns:

Cand le-a adus pe Ilinca si Nor la emir pentru a fi pedepsite fiinda au fost gasite in apa cu 2 barbati.
Asta a pus-o la cale Oxana si Aziz

13 răspunsuri:
| r0by2oo9 a răspuns:

S-a terminat? deja? orkum nu ma uit dar stiam ca nu a inceput de mult
poate s-a terminat un sezon.si contnura dupa sarbatorile de iarna...tongue

| ramona11ramona a răspuns:

Nu s-a terminat de tot doar primul sezon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa terminat cand lea dus pe ilinca si nor sa fie omorate daar nu sunt lea loat si leau dus la bucuresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ilinca si nor au fost duse la bucuresti de tatal ilincai, fetele fiind salvate de la moarte de unchiul mohamed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nor este adusa la bucuresti de catre dan shtutman impreuna cu ilinca.Aceasta acum este in spital iar copilul ei este in pericol, deoarece in emirat a fost drogata, Aziz este impuscat de catre Amir. Beduina este suparata si se duce la spital la fiul ei, iar asa zisa (soroaia) continua sa se poarte total cu dispret fata de cei din emirat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu nu vreau s aintreb cum s-a terminat pe cat incepe iubire si onoare dupa sarbatorii? cine stie il iubesclove strucklove strucklove struckkisskisskiss)laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum merge al doilea sezon din iubire si onoare toti au un look nou si e super vizionati! 111

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate ep are iubire si onoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amir s-a dus la ilinca la spital si ia la mintit ca nu mai are copilul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la episodul de joi.S-a terminmat cand aMIR s-a dus la Rania si la Noor si le-a spus ca Victor e copilul lui[de fapt era si Victor si Ilinca cu el cand a mers acolo]abia astept in seara asta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu

| queencaitlyn000 a răspuns:

S-a terminat doar primul sezon, nu s-a terminat e tot.