| heatherheart a întrebat:

Cum sa abordez un baiat pe facebook?
L-am vazut deja la scoala, cred ca e cam fitos dar tare im doresc sa vorbesc cu el.imi este frica sa rada de mine sa zica la toti la liceustraight face

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da-i poke (ciupeste-l) Nu inteleg sincer care-i sensu ciupiturii dar mie imi dau multi baieti asa, cred ca tot asa li rusine sa se bage in seama. si daca le dau si eu poke imi dau add si apoi intra pe chat cu mine thinking Fa si tu asa. Da-o ciupitura, daca-ti da inapoi intra pe el, nu cu buna ce faci ci cu ceva care poate duce la o discutie, de exemplu ca iti place poze lui X, si vorbeste despre locatia pozei, oamenii din poza etc si restul va veni de la sine happy

2 răspunsuri:
| Walhalla a răspuns:

Abordeaza-l mai bine pe mess, asta e sfatul meu...inventeaza un mic ''accident'', trimite un mesaj la intamplare apoi cere-i scuze ca nu era pentru el, si asa mai departe Bafta!

| CatelusiiSarPeSaltele a răspuns:

Iti place de el, nu?happy Pai incepi cu un simplu salu gen:Ciao, Sall(nu stiu cum saluti tu deobcei).Il intrebi ce mai face etc si dupa banuiesc ca totul o sa vina de la sine happy Spar ca te-am ajutat :*