| Alincik_8736 a întrebat:

Cum să aflu dacă chiar ma iubeşte cu adevarat?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poti afla instant asta asa pe loc.In timp vei vedea daca te iubeste, daca e alaturi de tine indiferent de orice, daca te respecta, te asculta cand ai de spus ceva, te ajuta etc.Atunci poti spune ca te iubeste.Ar trebui in primul rand sa simti asta.Bafta!

| LawwraD a răspuns:

Buna! Iesiti si voi o perioada de timp, fiti mai apropiati, si atunci spune-i ce simti, si el o sa iti raspunda sincer, sau pune un prieten foarte bun sa il intrebehappy. Succes!>big grin