| Suxi a întrebat:

Cum as putea sa aflu dacă iubitul meu mă iubeste cu adevărat?

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Daca te iubeste, o simti. E imposibil sa nu simti iubire.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te mangaie, saruta si iti sopteste vorbe dulci si frumoase in timpul sexului inseamna ca o face din placere si cu pasiune.Si te asigur ca iubirea este pura si adevarata deoarece o face spontan, nu din obligatie.

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că o să aveți un copilaș!

| neutrino a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar daca iti place cand faci sex cu iubitul tau, atunci, in acele momente, inseamna ca el te iubeste si face tot posibilul ca tu sa fii fericita.

Răspuns utilizator avertizat
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Daca iti raspunde la telefon intre timp ce se joaca pe pc sau inchide pc ca sa se intalneasca cu tine ia-l de sotlaughing