| VasileMoldova a întrebat:

Cum sa am internet la playstation 3 daca de exemplu in cazul meu pcul are internet dar e in alta camera iar playstationul e in alta camera si nu am wifi

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Trebuie să bagi cablul de internet in ps3 dacă vrei să ai net, deci muti ps3-ul in camera unde ai cablul de net. Alta alternativă nu ai.

| VasileMoldova explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Dar astfel nu o sa am internet la pc

| VasileMoldova explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Dar astfel nu o sa am internet la pcsi in plus am crezut ca ps 3 are internet propriu

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru VasileMoldova):

Man tu ai întrebat, eu ți-am răspuns... Asta e, poti să pui cablu de net când ai nevoie când la ps3 când la pc ( eu asa fac )