| Sorinnna a întrebat:

Cum sa apar idle, la messenger 11batting eyelashes
fundita >big grin

2 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai esti idle atunci cand nu mai esti la pc.
Dar ca sa alegi in cat timp sa fi idle poti da sus la messenger si apoi la privacy option si unde scrie idle status iti alegi la cat timp dupa ce nu ai folosit pc sa apari idle.
Funda?

| Setan a răspuns:

Descarca acesta arhiva si fa cum zic aici si funtioneaza perfect, testat. http://www.multiupload.com/7EBWACB6AR

2. Dezarhivati.

3. Inchideti messenger-ul (inclusiv din system tray, partea din dreapta jos langa ceas), si copiati YahooMessenger.exe din arhiva, in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger sau unde aveti instalat mess-ul inlocuind fisierul de acolo.

Acum ramane sa deschideti mess-ul, si setati idle dupa 1 minut din messenger, si asteptati pana apare Idle la status. Dupa aia n-o sa mai dispara. Ca sa-l scoateti, dati logout si login