| brunetzyca a întrebat:

in legatura cu messenger`ul:de ce atunci cand intru pe messenger cei care sunt idle de mai mult timp, imi apar ca sunt de un minut(adica de cand am intrat eu). Cum as putea sa modific asta? Multumesc frumos!sad

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una nu cred ca poti, internetul e de vina, banuiesc, sau sunt prea multi, sau nu mai stiu ce sa iti spun, in orice caz si eu patesc asta, si asa mi-au raspuns si mie persoanele pe care le-am intrebat.