| GhostSura a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare, cum fac pe Yahoo Messenger, sa apar idle dupa 1, 2 secunde, DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Minim este 1 minut si se face astfel: " da`i sus la messenger, preference, apoi ai acolo mai multe intri in Privacy si unde vezi ca scrie,, Show me as Idle if i don`t use the computer for 15 minute,, vezi sa fie bifata casuta aia si in loc de 15 ala, scrie 1 ca dupa 1 minut de cand nai mai folosit calculatoru sa iti scrie Idle la status. "

| CinevaNou a răspuns:

Nu ai cum. Minim e 1 minut.

| Enki a răspuns:

Dai clic pe idle si gata.nu ma prea pricep la calculatoare