| AnOnImUl321123 a întrebat:

Cum sa atrag o fata? Pana si prietenul meu care e cam grasut a reusit sa isi faca o iubita...eu de ce nu pot? La scoala daca incerc sa fiu dragut cu fetele ele nici nu se uita la mine, ma imbrac frumos si fac dus in fiecare seara (pentru ca merg la sala, am spus asta ca sa nu spuneti ca, ca sa atragi o fata e nevoie si de fizic. Fac sala de vreo 2 luni) dar ceilalti colegi de clasa daca striga ca nebunii prin scoala fetele se uita dupa ei 1-2. Eu cum pot sa fac asta? M-am saturat sa fiu mereu forever-alone. Astept o multime de sfaturi fara jigniri!
FUNDA

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai vezi, conteaza mai mult personalitatea decat aspectul fizic. trebuie sa ai incredere in tine nu neaparat sa arati ca in reviste

| SteelShadow a răspuns:

Contează toate: comportament, minte, fizic... Daca le ai pe toate nu vad de ce nu-ți merge. Înseamnă ca fetele alea nu-s de tine. Eu zic sa cauti in alta parte, sunt o groaza de fete care caută băieți seriosi. Apropo, cati ani ai?

| AnOnImUl321123 explică:

Am 16 ani (scuze, am uitat sa mentionez)

| scanappino a răspuns:

Totul tine de increderea in tine. nu te dezamagi si incearca sa treci pragul de timiditate pe care probabil o ai.parerea mea e sa te duci la fata de care iti place si sa ii spui asta. nu cred ca ai vre'o alta problema, dar nu esti genul care sa iasa in evidenta.

| IonnyM77 a răspuns:

Pai, poate că, şi pe tine te plac fetele, doar că nu au tupeu să ţi-o zică, ai răbdare cu ele, ai încredere în tine şi sunt 100% sigură că vei fi împreună cu fata pe care o placi. ( dacă placi una )

| Sindiii a răspuns:

Păiii trebuie să fi mereu tu însuți si săa fi glumeț. Baftă!

| Sindiii a răspuns:

Daca vrei facebook te pot ajuta si acolo!