| irinus a întrebat:

Cum sa calculeaza media de admitere la liceu daca intru la liceul de muzica?

Răspuns Câştigător
| Green a răspuns:

Media finala de admitere = media aritmetică a notelor obţinute la probele de aptitudini + media de admitere totul supra 2.
Crede-ma ca nu vorbesc prostii, eu dau la arhitecturawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Media finala de admitere este egala cu media aritmetica a notelor obtinute la probele de aptitudini plus media de admitere (media de admitere este egala cu 2 ori media generala de absolvire a cls 5-8 + media generala obtinuta la tezele cu subiect unic din cls a 7 a + media generala obtinuta la evaluarea nationala de anul acesta totul supra 4) totul supra 2

| irinus explică:

A da dai la arhitectura... dar sa stii ca asta nu e un liceu e o facultate.Eu intrebam cum se calculeaza media daca intri la liceu de muzica.