| alexer a întrebat:

Cum sa castig bani la 14 ani? vreau sa castig niste bani... sa fie ai mei ceva part time happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!Este adevarat ca banii facuti pe net nu sunt multi si nici gand sanse de imbogatire dar poti trai decent daca muncesti un pic si perseverezi.Iti propun mai jos o metoda in care nu trebuie sa muncesti,doar trebuie sa ai un calculator deschis si sa fie conectat la net.

faceti bani stand on-line

Calculatorul tau face bani pentru tine prin simplul fapt ca esti conectat la internet.GREEN HORSE ESTE UN SITE PE CARE SE POT FACE BANI DOAR STAND ONLINE !

Pentru a te inregistra, urmeaza urmatorii pasi:

1.Copiaza in browser-ul tau link-ul urmator:

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=303796191;

2.Te inregistrezi completand datele tale personale;

3.Downloadezi TickerBar-ul;

4.Instalezi TickerBar-ul care de indata ce va fi instalat va incepe sa lucreze pentru tine de cate ori deschizi calculatorul si esti conectat la internet.

Gata! Acum castigi 0.01 $/ora de conectare a computerului la net . Nu este mult, dar daca tot stai online de ce sa nu si castigi ceva fara sa faci nimic?

Daca vrei sa castigi mai mult si mai repede cheama-ti si prietenii sa se inregistreze sub tine, de la linkul tau de referral pe care-l gasesti in zona "Account information" dupa ce te-ai inregistrat.

Vestea buna este ca desi se castiga foarte putin pe ora, poti castiga ENORM de pe urma referarilor tai (a celor care ii aduci tu direct pe site, cat si a celor care se inregistreaza sub cei adusi de tine direct, pana la 6 nivele (adica, eu il aduc pe X direct, X il aduce pe Y, asta ar fi nivelul 2, Y il aduce pe Z, nivelul 3, Z il aduce pe W samd pana la nivelul 6). Daca aduci 10 referali direct sub tine asta inseamna un bonus de 1$/luna, iar astia 10, fiecare la randul lor, aduc 10 fiecare samd pana la 6 nivele, se strang 1 milion de referali ... faceti singuri socoteala ;) Nu sunteti siguri ca v-a iesit bine? Sunt prea multe zerouri? Asa e ...

Puteti face si 100 000$ /luna! Nu exista decat limita pe care o faceti chiar voi...puteti aduce 100 de referali care sa va aduca 100 de referali fiecare samd ... Nu are sens sa mai socotim. E coplesitor de mult.

Banii sunt trimisi prin cec la adresa mentionata de dvs. la inregistrare (aveti grija sa scrieti numele si adresa asa cum sunteti in buletin, ca sa puteti incasa cecul la banca), dupa ce ati acumulat 90$ (trebuie sa faceti o cerere siteului), iar banii sunt trimisi in termen de maxim 60 de zile incepand cu urmatoarea luna formularii cererii banilor.

Gasiti oameni dispusi sa-si depaseasca comoditatea si suspiciunea, care sa faca minimul efort sa se inregistreze pe site, care sa instaleze acel mic programel si care sa dea mai departe prietenilor aceasta modalitate simpla de a face bani ... asta e tot ce trebuie sa faca.

2 răspunsuri:
| Ađııa a răspuns:

Pai...strange`ti alocatzia... cere`le parintilor de exemplu ii ceri mamei, mama iti da si ii ceri si tatalui si ii spui ca nu ti a dat mama, sau ca ti a dat fosrte putin. Eu asa fac big grin daca te trimite la piata de exemplu mai pune tu acolo la prethee hee si pastrezi restul happy bafta :* si eu 14 ani si spre uimirea mea merge laughing sper sa te ajute si pe tine chestia asta :* pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te acum pe: http://www.prizee-jackpot.com/? parrain=4d74ebe0ab26576a01010000 E gratis si nu trebuie sa investesti bani.
Ai nevoie doar de cateva minute pe zi. Castigul in medie este de 1Euro pe zi. La 50Euro poti retrage.