| BluESchool a întrebat:

Cum sa consolez un baiat? Daca spuneti prin cuvinte frumoase sau ceva de genu prin care cuvinte etc:]]. Funda

1 răspuns:
| KoreaJapan a răspuns:

Depinde care este problema si care ii este temperamentul. Daca gasesti pe cineva cu adevarat suparat si are un temperament foarte... cuvintele frumoase nu te ajuta neaparat. Trebuie sa inveti sa,, ii spargi zidul mastii sale''. Daca ai un caz special da-mi un mesaj cu toate amanuntele si te voi ajuta.