| Alina_Ispas_2001 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat? E greu de cucerit ( Dau funda )

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa gasiti lucruri in comun. Nu poti sa pocnesti din degete si sa se indragosteasca de tine. Afla ce fel de fete ii plac.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Depinde de baiat. Poate fi mai greu sau mai usor.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incepe prin a face contact vizual si tu sa-i zambesti. O data, de doua ori va merge asa, dupa care, daca si baiatul te place, va veni el sa vorbeasca cu tine.

| T0T a răspuns:

Vorbește cu el, nu la toți merge cum spune mamaia Gretta, arunci o privire și e al tău, mi se pare deplasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El trebuie sa vina la tine
nu tu la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea
Băiatul trebuie sa vina la tine nu tu la el.El trebuie sa facă primul pas nu tu. Încearcă sa îi spui subtil ca îl placi, iar după ce va afla se va comporta la fel sau te va ocoli atunci nu merită.