| wings a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat in 2 saptamani?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dc te grabesti?straight face
Vb frumos cu el, invita-l pe undeva, fi in preajma lui si nu uita ca trebuie sa ai rabdare.Nu te fugareste nimeni.Graba strica treabawinking
Succes!big grin

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Cand iti planifici ceva e greu sa si iasa ceva k-lumeawinking.

Frecventeaza si tu locurile pe umbla el, incearca sa vb cu el sa vezi daca aveti ceva in comun...gandeste-te la cateva subiecte pe care ati putea sa la abordati!

Succes!happy

| kitty_8919 a răspuns:

Petrece mai mult timp in prejma lui si imbracate mai provocatoare

| alle_1861 a răspuns:

Este cumva pariu? smug

| gossipgirl a răspuns:

Asta e un fel de intrebatre ''Cum sa scap de 10 kg in 2 saptamana''? laughing)probabil...
1.Fii tu insati
2.Imbraca-te frumos, poate chiar provocator(un pic asa...)
3.Fii naturala
ETC.
Da` ce au intrat zilele in sac? 2 saptamana?
Whatever...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca-ti incurca averea ramasa de la Bunic, a treia zi te va cere si in casatorie?

| climber a răspuns:

Nu cred ca exista o reteta, si in primul rand nu cred ca poti cuceri pe cineva intr-un timp anume, planificat.
Dar, ( intotdeauna exista un dar ), ai putea incerca prin a iesi cu el pentru. a vedea ce ii place sa faca, unde ii place sa mearga etc, apoi foloseste-ti farmecul, imaginatia.lasa-te dusa de val...
Cel mai important : indragosteste-te!
Va fi bine!
Dar ca sfat, nu mai incerca sa cuceresti o persoana in "doua saptamani". Nu poti ajunge la inima cuiva intr-un timp planificat de tine.
O sa mai inveti tu pe parcurs.
Bafta multa!

| alina_8612 a răspuns:

De ce asa de mult? poate mai putin:->...cati ani ai?