| Secretkkk a întrebat:

Cum sa cuceresc un varsator?

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Cu capul si cu trupul! Fi tu... fi o fata hoata si o sa rezolvi.winking
Incearca sa seduci ca doar esti fata happy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Trebuie sa aiba mereu impresia ca are nevoie de tine. Nu ii da totul din prima, mai lasa-l sa si fiarba in suc propriu, fara sa iti bati joc, dar daca esti o prada usoara te va calca in picioare. Fara remuscari. Daca stii cum sa ii dai putin suspans si sa il mentii curios, e suficient sa te placa si al tau e. Nu miza pe bun simt sau decenta fata de sentimentele altora pentru ca s-ar putea sa nu pariezi bine, atitudinea e urmatoarea: el are nevoie de tine. Tu vrei libertate. El o are oricum, chiar daca iti place sau nu. Daca te potrivesti...succes!

| Cryssy a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati. Un varsator este o persoana foarte iubitoare, sensibila, intelegatoare...

| nuamnuvreau a răspuns:

Wow! Si eu sunt varsator...si sunt cam sufocanta, dar sunt fata, baietii varsatori nu sunt asa ca mine, deci trebuie rabdare...

| sTeFaN. a răspuns:

Varsa pe el pana il cuceresti

| Instinkt a răspuns:

Eu sunt unu dintre ei si dc ne acorzi spatiu adica sa ieim cu prietenii si tu sa nu fii geloasa deoarece varsatoru si pe iubita lui o considera o prietena adica nu poti sa te astepti sa te tina mereu in brate sa stea sau sa vb numai cu tine chestii din astea deci ca sa se indragosteasca de tine lasa-l sa fie liber si sa faca cv ca sa reziste relatia

| mikella a răspuns:

Daca vrei sa cuceresti un om...il cuceresti cu trup si suflet nu conteaza ce zodie este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umple-l. Lasand gluma la o parte, fii tu. Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu. si eu incerc