| nykk a întrebat:

Cum să cuceresc o fată (vărsator), dacă am prietenit bine pînă acum, şi o cunosc bine!

1 răspuns:
| mutzy211 a răspuns:

Pai daca o cunosti inseamna ca stii ce ai de facut, fii sincer spune-i ce simti si daca si ea simte la fel ca tine, cred ca te-ai descurcat destul de bine.

Instinctul animalic nu este pe primul loc, ea idealizeazã dragostea si aceasta trebuie sã cuprindã multã gingãsie. Dragostea este pentru ea ca muzica lui Mozart nu a Rolling Stones-ilor. Nu trebuie sã-i cerem în pat uitare completã. Dar o datã trezitã, este în stare de orice, creatoare si plinã de fantezie. Îsi copleseste partenerul cu gingãsii si atentii. Ea doreste sã iubeasca atât sufletul cât si trupul bãrbatului. Are slãbiciune pentru bãrbatii mai în vârstã. Succes