| VodkaAbsolut a întrebat:

Sunt virgin si mi-e frica sa ma dezvirginez! Help!

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Nu trebuie sa o faci neaparat acum happy Mai asteapta daca tu simti teama asta.

3 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Buna
Nimeni nu iti zice sa te dezvirginezi! Boy, calmeaza-te! Poti sa astepti sa o faci cu o fata! Daca amandoi sunteti virgini, durerea nu mai e atat de mare! Dar de ce vrei sa o faci singur?

| DirtyDancer a răspuns:

Cati ani ai? In caz ca esti in adolescenta, gandeste-te ca nu concurezi cu nimeni ca sa te dezvirginezi, ce daca unii au facut-o deja si tu nu? Trebuie sa simti ca vrei asta, si frica nu are de ce sa iti fie, in niciun cazhappy Asteapta momentul potrivit, si restul va veni de la sine!

| VodkaAbsolut explică:

Multumesc