| Deea_9233 a întrebat:

Cum sa fac dintr-o pereche de blugi niste bglugi in stil punk ceva mai aiurit asa?

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Iti trebuie o masina de cusut, mai multe culori de ata, inca o pereche de blugi din alt material, ceva imaginatie si indemanare big grin

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Decolorant sau clor sau vopsea de par si altele... happy

| Miruna_7873 a răspuns:

Pai taie-i, coase niste nasturi micuti diferite forme, culori, marimi. Brodeaza ceva, insigne. Iti trebuie doar imaginatie.:-d

| lov3barbie a răspuns:

Pai ii poti taia mai sus de genunchi. Si sa cosi ceva roz(material) pe ei. Nsh daca ma intelegi. Fundita?

| OanaIordan a răspuns:

Taie-i si incepe de la genunchi cat vrei tu in sus, o sugestie. Sau taie ori bata, ori buzunarele, ori combina cum iti place mai mult!happy