| Regedesubmunte a întrebat:

Cum să fac mai multe like-uri și reacții la pozele pe care le postez pe Facebook, aș vrea și sugestii?

1 răspuns:
| EMKing a răspuns:

Salut, sunt mai multe variante.
1. Incepi sa dai like, altor persoane, (De exemplu dai like la 40 de persoane, sa zicem ca din alea 40, 10 iti vor da si tie un like)
2. Intri pe grupurile mari, cum ar fi OffTopic, si spui ca faci schimb de like-uri la poza.
3. Intri pe site-uri unde like-urile iti sunt generate. (De exemplu, o data intrat pe site faci cateva setari si o sa ai dupa undeva la 300 like-uri, dar nu recomand, de obicei persoanele care iti dau like, sunt din Turcia, India, Arabia, etc. Nu recomand)