| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Cum sa fac sa-i para rau la un baiat care si*a batut joc de minestraight face? ma si injurat? vreau sa sufere si el cum am facut eusad

26 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu o sa iti spun si eu sa il ignori, ptc stiu cum e si nu ai cum sa lasi asa.Il poti face sa se simta la fel cum te`ai simtit tu prin vorbe, indiferenta si nepasare...nu pot sa iti zic exact ce cuvinte sa ii spui, dar iti vor venii pe moment...iti bati o data joc de el, dupa care il ignori complet si incerci sa nu mai intrii in dicutii cu el...big grin

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cel mai bine e sa'l ignori...asta o sa'l doara cu siguranta.Nu trebuie sa-ti bati mintea cu el. Daca vede ca pur si simplu nu ai nicio reactie la vorbele lui atunci cu siguranta orgoliul lui masculin o sa fie ranitwinking

| daii a răspuns:

Ignorandu-l!stiu ca e greu..dar crede-ma ca da rezultate.
Si eu trec prin ceva asemanator..si il ignor..ma suna in fiecare zi si nu ii rsp..imi da sms si nu ii rsp...imi zice pe Y.M. si nu ii rsp..sau daca tot ii rsp..ii zic asa ca unui necunoscut..foarte rece. Ca sa inteleaga ca " a pierdut un diamant,cautand pietricele!"

by daiiwinking

auran
| auran a răspuns:

Ignora-l...

| Casiana a răspuns:

Unii baieti sunt niste animale, sa ma scuze restul baietilor... Exista baieti buni si exista unii ce nu pot fi clasificati drept persoane umanesad...Am patit si eu pe la 17 ani ceva de genul cu un baiat...Si i-as fi facut orice... Dar timpul a trecut si acum cand ma uit in trecut imi dau seama ca el a pierdut nu eu...Cand te va vedea fericita, zambind, cand nu te va vedea distrusa dupa ce ti-a facut, atunci crede-ma ca este cea mai mare razbunarewinking! Te pup!

Pa, pa

| Encore a răspuns:

Cu ignoranta il faci sa sufere mai rau happy

| Ceva ciudat. a răspuns:

Dar depinde daca ati fost impreuna sau doar amici...

in situatia in care ati fost impreuna...
nu ma prea pricep la lucruri din astea... dar as putea sa iti spun ce as face eu in situatia ta...

lasa'l in pace.nu-l baga in seama...fi nepasatoare...
gaseste'ti alt prieten si vorbeste mereu despre el...despre cat de bine va simtiti impreuna...despre cat de mult il iubesti...si isi va da seama ca nu e singurul baiat pe care il poti iubi...

altceva nu'mi mai trece momentan prin cap. dar daca imi mai vine vre'o idee revinhappy

| Georgiana2905 a răspuns:

Nedadu-i atentie. Nu da apa la moara degeaba. IN felul acesta tot tie iti faci rau. Nu ai nevoie de cine stie ce sfaturi ca sa faci lucrurile sa fie ok. SUnt sigura ca poti singura iar in privinta baiatului aceluia stai linistita. Se comporta asa din lipsa de maturitate/educatie.

| Deny_8368 a răspuns:

Nu-i da atentie...ignora-l....nu te mai gandi la asta...

| liliana83 a răspuns:

Nu-i arata ce vrei sa te razbuni acum, lasa timpul sa treaca si cand se va astepta mai putin hop si tu cu razbunarea. am facut si eu asa si a mers.succes.

| barbiegirl16 a răspuns:

fal gelos straight face

| barbiegirl16 a răspuns:

Dal draculoh go on...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei parerea mea? Razbunarea este arma prostului!
Stiu ca unele cuvinte dor mai mult decat o mie de gesturi, dar fi mai inteligenta lasandu-l in pace si nu te mai gandi la asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platejte pe cineva care sa_l fac sa sufere!
u nu poti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi mai indiferenta...arata-i ca nu esti mai prejos decat el...Fi tare si mergi cu capul suswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nul mai baga in seama vreo 6-7 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sugei ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sai raspunzi cu aceiashi moneda...Nu ierta a ierta e usor dar a uita e greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoranta totala...arata-i ca nu ti pasa si ca ai mai multa minte ca el. o sa reusesti! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi spun ca razbunarea e arma prostului...nu e asa.Razbunarea e arma cu care dai in prosti.Asa ca nu te lasa sa fa-l sa se simta umilit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum? Da-ti streang, tu i-ai permis sa faca asta pentru ca esto o naiva.
Daca tu nu-i dadeai ocazia sa se comporte asa cu tine nu puneau acum intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade si tu cu el happy Adica: el te injura; tu: asa si? sau haha ce amuzant esti! "Bate-ti joc de el cu iubire" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi cand el isi bate ok de tine nu te supara ca daca vede ca te superi mai rau face razi o data cu toti ceilalti...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zic eu sa faci e sal ignori! pentru ca daca ai areti ca nu-ti pasa o sal doara, nul kauta. nu-i arata cati pasa pentru ca va kontinua tot asa.este mai bine sa-l uiti si sa cauti altul pentru ca baieti sunt destui, nu se termina lumea cu el!

| robert_2777 a răspuns:

Kinuie-l laughing. asa e cel mai bine...

| robert_2777 a răspuns:

Il ignori daca sstii sigur ca inca tine la tine. daca nu. faio in cel mai urat mod... daca il ignori si il doare in pix. no sa mearga. asa ca asigurate. fii fata desteapta succes