| StiCS a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca sanii mai repede? Anti - Silicoane! laughing. Deja, am 15 ani si ii am foarte mici! :-s Fundaa. cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| miranda a răspuns:

Te inteleg perfect, si eu ma confrunt cu aceeasi problema, dar nu stiu ce sa fac. Am inteles ca ar fi ceva vitamine care cica ar ajuta, dar nu stiu ce vitamine. O sa ma interesez si o sa revin cu un raspuns. Pana atunci, nu avem ce face. Eu port sutiene push-up. Incearca si tu. E singura solutie(cred). Pup!

| micutadhampir a răspuns:

Nu prea ai ce face. Uita-te in familia ta, daca sora, mama si bunica ai sanii mici la fel ii vei avea si tu. O sa iti mai creasca in timp, ai rabdare. Incearca sa eviti sa dormi pe burta si evita sutienele push-up(nu sunt recomandate pana cand sanii nu se opresc din crescut) mai bine poarta o bustiera care sa fie lejera.

| MadnessCaffe a răspuns:

Rabdare ca mai au timp sa iti creasca si nu toti baietii sunt morti dupa sani mari, e doar un + dar nu e necesar si dupa parerea mea o fata cu sanii mai mici gaseste mai usor persoane care nu pun accent foarte mare pe fizic happy

| Lauryca_1740 a răspuns:

Uite eu cred ca este bine sa iti tii sanii normali mai frumosi sunt asa, si cu timpul iti vor creste. funda?