| Graham2001 a întrebat:

Cum sa fac sa ma bag cu o fata in seama pe snap? In ideea sa trimit un snap sub forma de intrebare ca idee si ea sa-mi raspunda si de acolo sa continui eu discutia.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La ora asta fata aia doarme, si va fi super nervoasa daca o apelezi!
Du-te de te culca si te gandesti maine, cand este o ora normala sa poti apela pe cineva.

In orice caz, nu trimiti intrebari inainte sa saluti si sa te prezinti, ca s-ar putea sa te injure sau sa te blocheze imediat.
Bunul simt cere sa fii respecos si sa incepi cu o formula de salut!