| RoxiutzaRux a întrebat:

Cum sa fac sa-mi stea parul drept? [ fara placaaa]happy.

10 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Cum a zis DIVA. sau mai poti daca nu ai perie de aia imediat cum iesi din baie tii si tu prosopu ala acolo cat il tii sa nu tii se usuce asa rau si cu un piepten il piepteni si dupa ce l-ai indreptat tot pui fenu sa sufle de sus in jos:*

soothe
| soothe a răspuns:

Iti pui peruca dreapta, eventual cu breton.

| smilerz19 a răspuns:

Cu calcatorul, eventual. big grin

| glamour_5213 a răspuns:

Pai daca parul tau nu este el drept nu ai cum

| roxxy96 a răspuns:

Am auzit ca sunt niste creme care le gasesti in coaforuri sau cred ca si in magazine dar nu stiu sa-ti zic cum se numesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foehn si perie rotunda... il usuci in timp ce tragi cu peria, cum iti face la salon... e ceva de munca pana reusesti singura, dar se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cu capu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi fara placa nu prea ai cum dar poti face cum a zis abcdefgh cu foehn si cu peria rotunda. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am incercat si eu sa aflu... daca gasesti raspuns sa imi spui si mie... big grin :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Icearca cu ulei de masline

asa am auzit si eu te faci inainte sa te speli pe cap si dupa ce te speli ...asa a facut o prietena d ea mea si a zis ca de atunci ii sta cum vrea ea