| yyyyy a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai am profilul de pe facebook pe privat? Am dat la setarile contului dar nu imi apare public. apare doar prietenii prietenilor, doar eu dar nicaieri nu apara public. Ce sa fac?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Intra la "Setari de confidentialitate" apoi la "Cine poate să-mi vadă lucrurile?" dai la editeaza si alege"prieteni" apoi intra la "albume"acum ar trebui sa-ti apara toate albumele pe care le ai, sub fiecare album scrie numarul de poze pe care le ai in el, ei bine dupa ce scrie 12 fotografii, 20 fotografii, exact langa ai un buton unde poti sa alegi sa vada "prietenii" setezi asa la toate albumele si contul tau va fi privat