| protopopicitorescovici a întrebat:

Cum sa fac sa tranmit o melodie din calculator pe telefon...ca sa stiti nu am cablu de date...big grin. Funda

6 răspunsuri:
| Dany3 a răspuns:

Baloo are dreptate dar sa stii ca nu-i ieftina aia cu Bluetooth
Daca nu te duci cu telu la un GSM si iti iei un cablu de date

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai cablu de date doar prin Bluetooth merge(daca ai si la comp si la tel).
Uite cum transferi:
http://www.myexpert.ro/......tooth.html

| Mihail2020 a răspuns:

Bluetooth iti trebuie USB ca sa faci asta sau prin cablu.
Bluetooth USB este mai avantajos de ce oare, pentru ca la cablu folosesti numai modelul (Nokia, Samsung, Motorola, etc) iar la USB folosesti pe toate seriile si este mai avantajos.
http://www.programecalculator.ro/bluetooth-pentru-calculator/

| BadSoGooD a răspuns:

Prin cablu de date. Daca nu ai asa ceva cumparati.

| BLURRR a răspuns:

Exista si bluetooth pe PC...este ca si un stick. Te poti duce la Orange sau Cosmote sa intrebi dar trebuie sa aiba il conectezi in pc si ar fi practic ca de la un telefon la altul

| teiubescidiotule a răspuns:

Foloseste sticarul.happy.