| GoguStrigoi a întrebat:

Sall am un LG K501 si nu stiu cum sa bag melodii din calculator in telefon. Am cablu de date am tot, dar nu stiu cum se baga o melodie din calculator in telefon. Dau Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
| Jko4r a răspuns:

Pentru prima oara intri la setari la telefon acolo la conectivitate sau cum scrie si bifezi acolo stocare date si apoi bagi cablu usb in pc si astepti sa iti apara ceva cu stocare date in masa si se inverte acolo ceva si apoi o sa iti apara pe desktop cardul sau memoria telefonului sau daca ai si card o sa apara amandoua.Si apoi bagi ce melodie vrei u. Funda?