| Izabela_Yza_1998 a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede la scoala?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Singura metoda sa faci sa treaca timpul mai repede este sa te misti cat mai aproape de viteza luminii.

| Gunoi a răspuns:

Faci să te simţi bine dacă eşti happy timpul trece mai uşor şi eşti mult mai bine dispusă
Vorbeşte în oră subiecte de lecţie curiozităţi sau cu colega- */colegu

| Pufoseniiee a răspuns:

Pai te implici in activitati, stai cu colegii, mai repeti, inveti, te distrezi, nu exista modalitati sa treaca timpul, doar stai la scoala si daca nu iti convine scoala poti sa te duci pe camp cu oitele.

| Andrei_Tudor_1995_cRIu a răspuns:

Paiii nu te mai uita la ceas daca ai colegi nebuni(in cazul meu) sau ora e plictisitoare si nu va pune profesorul sa scrieti fa-ti ceva de lucru cum ar fi deseneaza pe o foaie (sau pe banca) happy
sau vorbeste cu colegul/colega de banca