| melissa984 a întrebat:

Cum sa fac sa vorbesc cu baiatul pe care il plac? El este cu 3 ani mai mare decat mine si de cate ori vreau sa vorbesc cu el ori nu am destul curaj ori nu stiu cum sa intru in discutie cu el.Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| amiX a răspuns:

Zici de Bogdan sau de Cristi?

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Trebuie să te gândești că doar pentru tine e ceva extraordinar de ieșit din comun să vorbești cu el și pentru el este doar o discuție obișnuită.

Toate fetele se agită când vine vorba de băieți, dar de fapt ei nici nu-și dau seama!

Oricum, viața e scurtă și merită să vorbești cu el! happy