| kindy => andra a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa aiba incredere in mine?straight face... m'a intrebat aseara si nu am stiut ce sa ii raspund:. va rog ajutati-ma cu raspunsuri pana mainehappy

Răspuns Câştigător
| kriss_1197 a răspuns:

Spune`i sa iti acorde incredere de la inceput si asa va fi cel mai bine. pe parcurs isi va da seama ca nu s-a inselat pentru ca te-a ascultat.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca altii sa aiba incredere in tine trebuie sa ai incredere tu in tine.Nu cred ca e necesar sa mai adaugi inutil:"ca nu mai zic la nimeni". Oamenii mereu te vor supune la testewinking

| anad a răspuns:

Increderea nu este un obiect pe care sa-l iei sau sa-l dai. Ea vine de la sine dupa ce cunosti persoana si-ti demonstreaza cu vorba si cu fapta sinceritate, generozitate, ajutor, onestitate, respect si credibilitate.

| bOse a răspuns:

Persoanele de incredere sunt persoanele care tin secretele pentru ele insisi.

| Sile_6892 a răspuns:

Foarte simplu; fii tu insuti si nu incerca sa impresionezi cu "calitatile" tale. Lasa-te descoperita sufleteste incetisor de prieten.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

O sa. ti spuna un secret iar tu daca poti sa. l ti nu stiu. asta vine de la sine. cu timpull.

| Ovidiuvancea1988 a răspuns:

Arata-i cat de mult al iubesti daruiestete lui din prima si atunci cu siguranta o sa aiba ancredere an tine!