| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine, luind in consideratie ca ne vedem rar, vorbim rar si ca el nu ma place?

Cel mai bun raspuns FUNDA!

18 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Daca nu te place nu ai ce face... happy

si din moment de va vedeti, comunicati rar sau whatever ..cauta pe altcinva :p

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Pai noi vb pe net, si deci aici este o asa o istoriee crying

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Daca el nu te place,, chiar nu ai ce face.I`m sorry

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Pai de ce imi scrie?

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

ASTA NU AI MENTIONAT in ***
app. de unde sti k nu te place? daca iti scrie POATE! te place...si eu scriu la 100 d fete si imi plac 2-3...ca sa nu ma plkt tongue

ce iti scrie?

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Pai...el i-a spus prietenului lui.
de fapt noi ne-am intilnit de 2 ori in decurs de 2 ani
el a aflat ca vb cu prietenul lui, poate si de asta i-a spus ca nu ma place, de fapt nu stiu n-am idee

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Eu, odata, (acum 3 ani mai exact), vbeam cu o fata de la 220 km de mine (eram vara in vacanta prima oara),. dar mentionez faptul ca eram PARAREL cu fetele! si aia avea preten, si eu vb cu ealaughing

(timp de 2 ani nu ne-am vzt niciodata!, doar 2min de craciun noaptealaughing }- o stiam de la verisoaramea.
si in prezent mai vb cu ea laughing (dar e situatia total schimbata :p ) la vara pot oricand sa am o relatie cu ea (anytime, anywere) laughing

si u acum nu stiu ce sa faci.dar sigur NU e bine. acum ai o stare proasta, (probail) si dezorientata (nu stii ce sa faci)
-si ce sa faci? pur si simplu gasesti un baiat finut, pe placul tau (k sigur din astia iti plac, nu "badarani" :p ) si o sa vezi ce bine o sa-ti fie :p

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Dar nu stiu, sunt sigura ca iar poate totul sa se repete...

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Adica care tot? ...sa se intample si cu altu` la fel?

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

U ai o problema, datorita experientei asteai neplacute...frica de necunoscut, de noutate...

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Nu am invedere si daca iar o sa vreie sa ne intalnim, eu niciodata nu-i pot refuza, el atit de mult imi seamana ...si ne intelegem atit de bine, pacat ca CINEVA ne poate desparti

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Cine e cineva? wtf cum sa-ti explic!
ti se pare asta pentru ca U NU AI MAI cunoscut pe nimeni! pun pariu k el vb acum cu in 4 fete,.tongue
du-te si uh in lume si cautastraight face

fix asa eram si eu acum 2 anisadsad

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Problema e in faptul ca noi nu traim intr-un oras aglomerat ci intr-un sat mai aproape de oras, totul s-a intimplat acum 2 ani cind am inceput ptima data sa ne intalnim s-au inceput fel de fel de glume pe seama noastra, si noi ne-am despartit odata din cauza asta si a 2-a oara, si a treia oare am vrut sa incercam tot asa ca nimeni sa nu stie, si ce sa spun...a treia oara nu a mai fost!

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Pai sa inteleg k sunteti in acelasi loc, nu departe...eu kredeam k e distanta

pai nah...vina voasstra si pe de alta parte a LOR!

1.nu e treaba voastra ce zic altii. poate sa se dea lumea peste cap, si voi va vedeti de treaba
2. daca erau doar niste glume, cum zici u..chiar nu aveau importanta...
3.depninde din ce motive au fost facut si pe ce teme
4.aqma daca vezi k nu e posibil...ce ai vrea sa faci? ca nu prea mai ai ce

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Eu nu stiu, eu sunt prea mindra si prea imi place sa o fac pe printesa, si nu vreau sa-i spun
problema e ca eu o fac pe printesa si nu sunt, dar lui ii plac fetele deja cum s-ar spune printese **

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

Oi fi u mai rasfatata si de aialaughing

si el ce veata mai are?
ce chat am fqt aicismug laughing)

| Nicole_8267 a răspuns (pentru MarYan00):

Okey scriu in privat daca te deranjeaza

| MarYan00 a răspuns (pentru Nicole_8267):

K