| Rihanna18 a întrebat:

Cum sa fac un colaj de melodii? [urgent] [please][Funda] love struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste Audacity este un program de taiat/lipit melodii, foarte usor de folosit.Cu Audacity mai poti edita si inregistra materiale audio si il descarci de aici http://audacity.googlecode.com/files/audacity-win-unicode-1.3.13.exe
Bafta!

| Miss1999 a răspuns (pentru neluL):

O fi el bun, dar la mine nu merge straight face ...Ma poti ajuta si pe mine, adica sa imi faci un colaj? big grin. Daca da, da-mi un mesaj aici ..pe TPU.big grin.