| Kent2142 a întrebat:

Cum sa faci sa arati bine cand faci un selfie sau o poza de grup, chiar daca aspectul meu facial nu e foarte atragator?

Răspuns Câştigător
| larylarysa a răspuns:

Aseaza-te mai in spate

3 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Be positive, zâmbește și stai undeva unde lumina este destul de bună iar soarele bate din față, nu trebuie să te gândești la faptul că aspectul tău facial nu este foarte atrăgător pentru că fiecare e diferit și special în felul lui, nu mai fi negativist/ă.

| OnuOnulică a răspuns:

Te pui in lumina mai mult astfel incat sa nu te vezi tot happy adica sa ti se vada doar putin din fata si ochii.

| Lothar a răspuns:

Ori stingi lumina, ori inveti sa lucrezi in photoshop, ori iti schimbi fata
Acum serios, orice om are frumusetea lui, majoritatea oamenilor nu au o parere buna despre ei
Frumusetea exterioara conteaza mai putin, lucreaza pe personalitate si poti sa uiti de mutra ta
Daca nu intelegi ce-ti spun atunci fa-ti sute de poze si vezi din ce unghi iesi bine ca din o suta tot o sa iasa una mai decenta