| Alex5266r a întrebat:

Cum sa fiu mai respectat?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

,, Fii pacific si bland, fii educat, respectă legea, respecta-i pe toti. Dar dacă cineva pune mana pe tine, trimite-l direct la cimitir.''
Malcom X
Cheers

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Respectă pe cei din jur.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă ceva.

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand sa oferi respect!
Restul vine dela sine!

| LostForForever a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cine este bebelușul din poza ^-^

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostForForever):

Eu cand eram mica! vreo 3 ani aveam!

| LostForForever a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Am crezut ca este copilul dumneavoastră și ați pus poza cu el îmi cer scuze cu adevărat dacă V-am deranjat ca am întrebat asta și V-am făcut sa va simți într-un

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostForForever):

NU m-ai deranjat deloc.Nu m-am simtit deloc intr-un fel! la intrebarile care ma deranjeaza nu raspund!

| LostForForever a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Bine atuncia chiar ma bucur mult ca nu V-am derajat ma simțeam puțin prost ca am întrebat asta crede-ma ca o sa credeți altceva

| UnOmOarecare3000 a răspuns:

Respecta si vei fi respectat.