| ectroxy a întrebat:

Cum sa îi ceri unei fete de pe facebook nr. Ei de telefon

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti pe chat cu ea vreo saptamana, incerci sa te faci si tu placut si apoi o scoti la suc...acolo te dai la ea si apoi ii ceri si numarul. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Vorbesti cu ea apoi ii ceri nr.dar nu ai sanse prea amri sa il primesti

| RummyOficial a răspuns:

Vorbesti mai mult timp cu ea (mai mult de 2 saptamani ) despre diferite lucruri, sa va cunoasteti mai bine, apoi, daca crezi ca te place dupa cum a vorbit cu tine pana acum, cere-i-l.

| ectroxy explică:

I-am acordat funda lui Marius pentru raspunsul lui. Dar eu vreau sa îl cer mai întai iar apoi o scot.