| vladut99 a întrebat:

Cum sa ii ceri numarul de telefon unei fete?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Bună
Mai întâi începeţi să vă cunoaşteţi, ieşiţi la un suc, tachinaţi-vă - iar apoi poţi să o întrebi -
„Ai un număr de telefon? Ai putea să mi-l dai şi mie?’’
Baftă

| MarYan00 a răspuns (pentru Maysa):

Fail..nu se face asa in niciun cazwinking

try again later

8 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu din prima, ca nu ti-l da (numai daca nu e usuratica). :p

| Florisa a răspuns:

Pur si simplu i-l ceri, dar nu cred ca ti-l va da..mai bine te interesezi de la alti baieti, prieteni de-ai eihappy

| MarYan00 a răspuns:

Ce 10 minute ma?rolling on the floor
daca le ai (o sa faci experienta in timp. dupa mai multe incercari). dupa 2-3 minute scoti telefonul si pac pac direct:
- "da-mi si mie nr tau"
-" da-mi nr tau poate mai vb"
- daca esti in fata ei si vede k il scoti -->" spune", ea "ce?laughing" u: "07..."

- sunt 100 de variante, spune cum vrei si cand vrei :p
daca ai intrebat asta, sunt 101% sigur ca nu prea le ai cu fetele :p
ceauwinking

| MarYan00 a răspuns:

Aaaa si...u nu ai explicat!
1. vrei sa abordezi (agati ) pe strada
sau
2.ai o tipa prin clasa, o cunosti de ceva timp si vrei nr ei?

| vladut99 explică (pentru MarYan00):

Ar fi varianta 2

| MarYan00 a răspuns (pentru vladut99):

Varinta doi... daca deja o cunosti te duci la ea.vb max 5 min despre orice, orice, orice! intelegi? *nu ma lua cu : nu stiu ce ..nu stiu cum*
apoi ii zici pur si simplu : "da`mi si mie nr tau de tel"
si posibil sa intrebe "de ce?"...aici ii zici: "de aia" sau incepi sa zici u nr "07..." sau "o sa vezi u :p "

intelegi?

nu stiu la ce ai dat funda aiarolling on the floorlaughing

wTF? ...mai intai iti trebuie nr, apoi o suni si o invitirolling on the floorlaughing.....si nu o iei cu "ai un telefon"?rolling on the floor da LOGIC k are..toata lumea are

omfg

| alexyis a răspuns:

Simplu. O saluti, intri in discutie cu ea, peste 10 minute de vorbit ii ceri numarul de telefon. nu cred ca s-ar supara happy