| mateia320 a întrebat:

Cum sa ii dau semne unei fete ca o plac? Multumesc!

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Flirtul de la distanta prin priviri atrage atentia, dar dupa ce observa ca te uiti la ea, ce faci? O sa continui sa te holbezi? laughing
Mergi la ea, spune-i ca ai observat-o si iti pare o tipa de treaba, spune-i ca iti place vibe-ul ei, si ai vrea sa o cunosti mai mult la o cafea, la o plimbare in parc, la o pizza, etc. Daca totul merge bine, nu o duce in locuri aglomerate, ai nevoie de intimitate, un loc linistit, unde poti discuta fara agitatie in jurul tau, fara mult zgomot. Daca nu actionezi, altcineva va actiona, curaj ca poti!winking

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i zambesti, sa o saluti, sa o intrebi ce face, sa-i deschizi usa la scoala samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă cu ochiul. Zâmbește. Fă complimente. Fă-o să râdă.

| SLORINFALAM a răspuns:

Poti sa o lingi pe ochi