| cosmin111 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca vreau inapoi la scoala mea de cartier? Eu am vrut sa fiu mutat dar acum mi-am dat seama ca am gresit si nu inteleg si vreau sa o conving sa ma mute iar inapoi dar cum? se mai poate semestrul asta tinand cont ca m-am mutat dupe ce a inceput semestrul

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pe urma vei avea probleme in partea cealalta, toti o sa te ia in ras ca te-ai intors inapoi la ei, asa ca mai bine fii atent la ore si incearca sa pricepi ceva din ce ti se explica in ore.

| cosmin111 explică:

Nu SeiBella ca toti stiu ca mama a vrut asa si oricum toata scoala ma stia de frica ca nu e mare si au plecat bagabonztii