| cosmin111 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca vreau inapoi la scoala mea de cartier? Eu am vrut sa fiu mutat dar acum mi-am dat seama ca am gresit si nu inteleg si vreau sa o conving sa ma mute iar inapoi dar cum? se mai poate semestrul asta tinand cont ca m-am mutat dupe ce a inceput semestrul?

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Pai doar la unele scoli te primesc in timpul semestrului. iar in legatura cu mutatul. nu stiu. spuine-i mamei tale. chiar daca nu e adevarat ca nu te acomodezi deloc cu elevii de acolo si profi sunt mult mai nasoli. ca-ti explica mai bine dincolo! Asa o sa mearga!
fundita?
Te rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai normal este sa vorbesti cu mama direct. si sa-i spui ce te deranjaza. eu cred ca te va intelege. minciuna si ocolirea adevarului nu te duce nicaieri