| Lexy_8521 a întrebat:

Cum sa ii zic mamei mele ca asm pierce in buza fara sa imi faca o criza de nervi? Sau daca vede ce sa ii zic... e cam comunista si nu am chef de crizele ei. Thank!happy

Răspuns Câştigător
| Diddy_5492 a răspuns:

Aha.
Atunci, parerea mea ar fi sa ii explici calm ce ai facut!
Poti sa ii spui ca nu te`ai gandit bine la consecinte cand ti-ai facut. Ea isi va da seama ca lipseste comunicatia dintre voi doua!
Nu iti fie frica pentru ca nu are ce sa iti faca!
Succes!
un an nou cat mai fericit!

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. La mulţi ani!
Scuză-mă, pierce-urile şi tatuajele sunt un nou mod de exprimare a frondei adolescentine. Noi, adolescenţii, putem înţelege asta. Adulţii, care sunt mai maturi, nu.
În concluzie, mama ta nu este comunistă, tu eşti imatură.
O seară plăcută. Un an nou fericit happy!

pa, pa.

| Diddy_5492 a răspuns:

Pai daca imi spui ce varsta ai te pot ajuta!

| Lexy_8521 explică:

Pai 14 ani happy