| Lexy_8521 a întrebat:

Hi! Am pierce in buza pana acum am resit sa il ascund dar imi este frica daca vede vreun profesor/a cred ca sunt interzise in scoala. Daca am vad cum pot argumenta in asa fel incat sa nu imi scada nota la purtare? (fara sa il scot pentru ca nu vreau straight face)

Thank!

1 răspuns:
| DuReX a răspuns:

Pai depinde daca esti la liceu nu este nici un regulament in potriva pirsului... iar daca esti la generala trebuie sa il scoti pentru ca scrie in regulament... funda?