| Mihaela_3187 a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca e prieten adevarat? Vreau pareri si incercari sincere incercate de voi, nu din internet! Funda si voturi (doar la raspunsurile care sunt din inima. mersiwinking )...

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Adica, incearca ceva : prefa-te suparata ca sa vina, din initativa lui, sa vada ce ai, ce te framanta, pune un necunoscut sa-ti adreseze cuvinte de ocara, in timp ce suntei impreuna pe strada, si daca se baga pentru tine...ai de castigat!