| Renatta18 a întrebat:

Cum sa îmi dau seama dacă iubitul meu ma tine doar pentru sex? De fiecare data când ne vedem, fie ca ma duc la el, vine la mine, ori mergem intr-un loc sau ieșim in oras, se lasa cu sex la mine sau la el. Chiar și in parc dacă stam, ne sărutăm, apoi începe cu chestii perverse cum ar fi sa-mi atinga partea intimă sau sa îmi ia mâna și sa o pună pe erectia lui. In rest se comporta exemplar cu mine și își face întotdeauna timp pentru mine, eu nu pot oricând sa ma văd cu el, iar el ma pune pe mine pe primul loc și lasa orice ca sa ma vadă, indiferent ca este vorba despre prieteni sau familie. Oare face asta pentru ca știe ca o sa o facem dacă ne vedem? Îmi da toată atenția lui și e gelos, se enervează când ma vede indiferenta, îmi da foarte multe semne ca ii pasă, oare toate acestea sa fie forțate, se preface pentru a face sex cu mine cât mai mult? Sau chiar ma iubește doar ca așa e felul lui și ii place foarte mult sexul?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce vrârste aveți? dacă sunteți sub 18 în om urlă hormonii în ultimu hal, ține la tine și e foarte atras și atunci simte nevoia constant să facă...
chiar și peste 18 e valabil dar atunci deja e mai ușor de stăpânit instinctu...
lui i-ai semnalat că te deranjează atitudinea asta?!

| Sofer a răspuns:

Te iubește. Sexul e ceva important într-o relație și voi ca îl faceți de fiecare data când va vedeți e ceva super.

| Nemessys a răspuns:

Tu îți dai seama ca noi ne putem da cu părerea CHIAR DACĂ ceea ce spunem noi s-ar putea sa nu fie exact ca el.

Toți utilizatorii îți pot zice ca da, profita de tine, când în realitate sunt mari șanse sa nu fie asa, chiar și invers.

Deci întrebarea nu își are rostul deoarece nu putem sa ii citim gândurile.

Dar totuși din întrebare îmi pot da seama ca te deranjează ceea ce face. Ce ar fi sa ii spui lucrul ăsta? Ca nu vrei atât de mult sex pe cât vrea el.

Si apropo, exista un cuvânt numit,, nu" îl poți folosi, îl poți refuza.
Te plângi de un lucru dar nu îl refuzi. E cam ciudat.

| Eireann a răspuns:

Nu stiu ce varsta aveti si de cat timp sunteti impreuna dar nu vad nimic neobisnuit in a face sex des. Ai spus ca se comporta exemplar, ca iti da atentie. Eu cred ca iti faci prea multe griji.

| ancaval a răspuns:

Și de ce nu vorbești cu el? Întreabă-l, una alta. Tu nu știi lângă cine stai și ne întrebi pe noi? Vorbiți fraților!

| Madesz a răspuns:

Refuza-l intr-o zi si vezi cum reactioneaza.

O relaţie înseamnă 5% sex şi restul de 95% sunt altele. Ia calculează şi vezi cât din restul de 95% ai şi o să îţi răspunzi singură la întrebare. Nu zice nimeni să nu faceţi sex toată ziua dacă vă place amândurora dar...mai sunt şi altele de oferit, primit, făcut într-o relaţie.

| ceafostodata a răspuns:

Dacă se comporta frumos cu tine și te tratează corect asta înseamnă că este doar foarte escitat și dorește sa facă sex cu tine des.